Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer15027/public_html/tgdproperty/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1231

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer15027/public_html/tgdproperty/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734
ZARZĄDZANIE NAJMEM | The Guardian Dog Property - znajdziemy Twoje miejsce na Ziemi
Your search results

ZARZĄDZANIE NAJMEM

Obsługa mieszkania do wynajęcia to zadanie wymagające dużego zaangażowania i czasu. Brak wiedzy w temacie rynku nieruchomości, doświadczenia w najmie oraz profesjonalnego przygotowania mieszkania, może być przyczyną wielu problemów. The Guardian Dog Property, z myślą o osobach, które cenią sobie bezpieczeństwo, przygotowało specjalną ofertę kompleksowej usługi zarządzania wynajmem mieszkań, apartamentów, domów i lokali komercyjnych na terenie całego Trójmiasta.

Nasza propozycja uwzględnia zarówno najem długo-, jak i krótkoterminowy (turystyczny). Wyszukujemy również nieruchomości, które przyniosą inwestorom opłacalną stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału, a także bezpiecznie finalizujemy jej proces zakupu i ewentualne przystosowanie do wynajmu.

OSIĄGAJ WIĘCEJ, PRACUJĄC MNIEJ:

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 7 DNI W TYGODNIU

Nasza profesjonalna opieka obejmuje wszystkie obowiązki właściciela wynajmowanej nieruchomości – także niezbędnych prac dodatkowych, koniecznych do jej fachowej prezentacji i atrakcyjności w oczach klientów, które przeprowadzane są po konsultacjach z najemcą.

KONTROLUJEMY AKTUALNE CENY RYNKOWE Z UWZGLĘDNIENIEM RELACJI POPYTU DO PODAŻY

Bieżąca kontrola cen rynkowych nieruchomości pozwala nam na ustalenie optymalnej ceny najmu, a jak najkrótszym okresem pustostanu.

WYKONUJEMY INTENSYWNĄ KAMPANIĘ PROMOCYJNĄ ZARZĄDZANEGO OBIEKTU

Każdy dzień, w którym lokal pozostaje bez najemcy, generuje straty finansowe. Dzięki nowoczesnym narzędziom, marketingowi i współpracy z portalami nieruchomościowymi – odnajdujemy złoty środek, który pozwala cieszyć się zyskami.

DBAMY O RZETELNĄ, DOKŁADNĄ WERYFIKACJĘ NAJEMCÓW

Od każdego najemcy wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu i wysokości zarobków, którzy sprawdzani są również w biurach informacji gospodarczej. Zależy nam na tym, by mieszkanie trafiło do odpowiedzialnych rąk.

ZAWIERAMY W 100% PEWNE I KOMPLETNE UMOWY NAJMU WRAZ ZE STWORZENIEM AKTUALNEGO I SZCZEGÓŁOWEGO PROTOKOŁU ZDAWCZO-ODBIORCZEGO

Na bieżąco monitorujemy zmiany w przepisach prawa, dotyczące wynajmu oraz uwzględniamy oczekiwania właściciela, dzięki czemu sporządzane przez nas umowy są kompetentne i kompletne. Uwzględniamy także sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego, który jest gwarantem oddania mieszkania w nienaruszonym stanie i egzekwowania kosztów ewentualnych napraw, itp.

ROZWIĄZUJEMY BIEŻĄCE PROBLEMY TECHNICZNE I EKSPLOATACYJNE

Jesteśmy partnerem solidnym, dlatego wszelkie drobne konserwacje i usterki zarządzanej nieruchomości, należą do naszych obowiązków. W razie potrzeby dokonujemy również remontu czy szerszych napraw, opracowujemy kosztorys oraz koordynujemy pracą. A Ty otrzymujesz od nas cotygodniowe protokoły z przebiegiem prac.

W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB I OCZEKIWAŃ KLIENTÓW, OKREŚLAMY INDYWIDUALNIE PROFESJONALNĄ OPIEKĘ NAD NIERUCHOMOŚCIĄ

To Ty decydujesz, w jakim stopniu potrzebujesz naszej pomocy. W razie potrzeby udzielamy także  praktycznych porad – podpowiemy na czym możesz zaoszczędzić, a w co warto zainwestować więcej, dzięki czemu zoptymalizujesz koszty.

DOKONUJEMY PŁATNOŚCI DO DOSTAWCÓW MEDIÓW I ZARZĄDCY

Gwarantujemy terminowe uregulowywanie rachunków za media i opłaty administracyjne, a dochód z nieruchomości wraz z raportem miesięcznym przekazujemy właścicielowi.

PRZEPROWADZAMY REGULARNE KONTROLE WYNAJMOWANEJ NIERUCHOMOŚCI WRAZ Z MONITORINGIEM PŁATNOŚCI

Możesz spać spokojnie – swoje pieniądze otrzymasz na czas, a wszelka kontrola i egzekwowanie płatności, z tytułu najmu i opłat eksploatacyjnych spoczywa na naszych barkach.

DBAMY O SZCZEGÓŁOWY ODBIÓR LOKALU Z UWZGLĘDNIENIEM WSZYSTKICH WAD I USZKODZEŃ ORAZ PRZYGOTOWUJEMY FINALNE ROZLICZENIA NAJEMCÓW

Nie pobieramy wynagrodzenia za znalezienie najemcy, dlatego dokonamy wszelkich starań, by podpisać umowę z odpowiednią osobą. Dbamy również o to, by najemca był zadowolony ze współpracy i chciał przedłużyć umowę. W przeciwnym razie, przeprowadzamy końcowe rozliczenia, w tym zwrotu kaucji i rozpoczynamy reklamowanie oferty wynajmu, ta by inwestycja przynosiła ciągłość przychodów.

Unikaj błędów popełnianych przez większość właścicieli i zwiększ swoje dochody z zarządzania wynajmowaną nieruchomością, z naszą pomocą!