Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer15027/public_html/tgdproperty/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1231

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer15027/public_html/tgdproperty/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734
Kup piramidę w Malibu i żyj jak faraon! | The Guardian Dog Property - znajdziemy Twoje miejsce na Ziemi
Your search results

Kup sobie piramidę i żyj jak faraon

Napisane przez Paulina Iwicka dnia 19 kwietnia 2018
| 0

Luksusowy dom w kształcie piramidy, z pięknym i rozciągającym się widokiem na Pacyfik … Ta niezwykła posiadłość, która nawiązuje do rozwiązań egipskich grobowców, z pewnością jest miejscem pełnym “pozytywnej energii”. I nie jest to jedynie pejzaż z pocztówki – bowiem nawet w XXI wieku, można poczuć się jak faraon i żyć prawie, jak w starożytnym Egipcie. Oto prezentujemy jedyny w swoim rodzaju, Malibus Pyramid House. 

Twórcy nowoczesnych rozwiązań prześcigają się w tempie oraz kwocie budowania domów. Powstał przecież dom składany w sześć godzin czy lokal z drukarki postawiony, zaledwie w dobę. Pora na kolejną propozycję, o dziwo najtańszą z tego towarzystwa. Choć złośliwi pewnie stwierdzą, że kupno mebli do takiej nieruchomości, nastręcza masę trudności i wydatków – i pewnie po części będą mieli rację, ale bycie jej właścicielem, zrekompensuje idealne meble na wymiar. 

Starożytny świat w nowoczesnym wymiarze 

Oto Malibu Pyramid House, który znajduje się na wzgórzu Malibu, w Kalifornii. Widok rozpościerający się z okien tej “domowej piramidy” przyprawia o szybsze bicie serca, bowiem widać nie tylko Pacyfik, ale także majestatyczny Malibu Canyon oraz Point Dume – malowniczy klif nad samym oceanem. Jego dokładny adres to 24861 Rotunda Mesa Road. Mając przed oczyma tą nowoczesną bryłę, trudno uwierzyć, że została wybudowana w 1982 roku. 

Aby zostać właścicielem tego nietypowego nabytku, faktycznie trzeba być milionerem, choć jego kwota, jak na standard wnętrza i architekturę wcale nie jest najwyższa. Wystarczy posiadać 3,1 mln dolarów, czyli ok. 10 mln złotych. Dom ma trzy sypialnie, dwie niezwykle klasyczne łazienki i jedno WC. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z kuchnią i jadalnią, który dzięki monumentalnym oknom, sięgającym od podłogi do sufitu, jest idealnie doświetlony, o każdej porze dnia. W dodatku wyposażony jest w gabinet i pokój telewizyjny. Całość ma niespełna (a może aż) 300 metrów kw. powierzchni. 

Mieszkać jak faraon 

Jednak poza budynkiem nowy gospodarz otrzyma również 8 tysięcy metrów kw. działki, na której znajduje się przepiękny ogród, z wydzieloną częścią warzywną i zielarską, sad z 25 drzewami owocowymi oraz rozpościerający się taras widokowy. Nie brakuje również garażu – ten jest przewidziany na dwa samochody. 

Nieruchomość z pewnością jest absolutnie niezwykła i poza wspaniałymi widokami z okien, zapewnia także prawdziwy spokój i harmonię – a to dzięki kształtowi piramidy, która ściąga dobrą energię na jego mieszkańców. 


Ta wyjątkowa posiadłość, rodem z egipskich grobowców, to zapewne marzenie nie jednego pasjonata starożytnych kanonów. My za to, posiadamy w zanadrzu przepiękne trójmiejskie nieruchomości, prosto znad Bałtyku, z widokiem na rozciągające się piaszczyste plaże, pośród terenów zielonych, jak również urocze gniazdka, w samym sercu miasta. Dodatkowo możemy zaopiekować się Twoimi czterema kątami, w ramach najmu krótko- lub długoterminowego. Zapraszamy do kontaktu – +48 577 833 400 lub do biura, ul. Jaśkowa Dolina 9/4 w Gdańsku. 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany.